IV. ročník futbalového turnaja „ O putovný pohár riaditeľa ZŠ v Čiernej nad Tisou“

V slnečný piatkový deň sa 23. mája 2008  už po štvrtýkrát uskutočnil futbalový turnaj „O putovný pohár riaditeľa ZŠ Čierna nad Tisou“.  Zúčastnili sa ho družstvá žiakov z Michalian, Veľkých Kapušian, Bieľu, Veľkých Trakán a Kráľovského Chlmca. Tohto roku si putovný pohár odnieslo družstvo zo ZŠ, L. Kossutha  v Kráľ. Chlmci. Na druhom mieste sa umiestnili žiaci zo ZŠ s VJM Bieľ a na treťom mieste  žiaci zo ZŠ POH, Veľké Kapušany.

Ďakujeme TESCU STORES, Bratislava, Mestu v Čiernej nad Tisou ako aj ostatným sponzorom za dôstojné zabezpečenie tohto športového dňa. O zdravie našich športovcov sa postarali zdravotníci z NsP Kráľovský Chlmec.

Vďaka patrí všetkým, ktorí sa na tejto akcii podieľali s cieľom podporiť športové aktivity detí.

Mgr. Silvia Bacskaiová

ZŠ, Školská 3, Čierna nad Tisou